O nás

O nás

Jsme tým realitních a finančních profesionálů. Poskytujeme komplexní realitní a finanční služby klientům a  profesionální zázemí i podporu pro práci makléřů a finančních poradců.

Do naší práce dáváme to nejlepší z 21 let zkušeností a klademe důraz na osobní přístup. Při řešení realitních a finančních potřeb si nás za svého partnera vybralo více jak 4900 klientů, kterým jsme k dispozici v 5ti krajích prostřednictvím našich spolupracovníků a kontaktních míst.

Vznik společnosti BEZPOBOČKY.CZ tak byl v roce 2017 přirozeným krokem pro další rozvoj a zkvalitnění služeb. Neustále držíme krok s tím nejlepším v oblasti realit a financí. K naší práci používáme programy, které dokáží srovnat jednotlivé produkty nebo ocenit nemovitost a umožňují nám tak poskytovat kvalitnější služby. Snažíme se vždy vyjít maximálně vstříc všem Vašim individuálním požadavkům.

Všichni naši spolupracovníci splňují povinné legislativní požadavky. Finanční specialisté jsou zároveň zapsáni v registru vedeném Českou národní bankou.  

Společnost včetně našich realitních makléřů je Zlatým členem Realitní komory České republiky.