Poloha zadaná inzerátem je ulice

Prodej zděného bytu 2+1 ul. Mírová - Studénka

Mírová, Studénka
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
1 101 000
Plocha 56 m2
G
Energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Z exklusivního pověření insolvenčním správcem nabízíme k prodeji zděný byt o dispozici 2+1 ve Studénce ulice Mírová. Byt se nachází v druhém patře revitalizovaného domu. Byt je vytápěn nyní prostřednictvím WAW a dále jsou v chodbě bytu krbová kamna na tuhá paliva. V bytě proběhla dle informace majitele před cca 12ti lety výměna elektrických rozvodů do mědi. Stav bytu, zejména koupelny a WC je spíše k rekonstrukci viz fotografie. Zateplení domu a výměna oken byla realizována cca před 10ti lety. Díky zateplení domu spolu s možností topit krbovými kamny činí náklady na bydlení velmi nízké. Byt je prodáván v rámci insolvenčního řízení a cena uvedena u inzerátu je stanovena na základě znaleckého posudku pro účely insolvenčního řízení.
V případě Vašeho zájmu o financování nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru jsou naši hypoteční specialisté z portálu PorovnejHypo.cz připraveni pomoc s vyřízením úvěru.

Vzhledem ke specifikům prodeje nemovitosti v rámci insolvenčního řízení a vzhledem k pokynu zajištěného věřitele bude mít prodej tyto podmínky:
1. Kupní cena bude uhrazena před podpisem kupní smlouvy na účet majetkové podstaty. V případě že bude zájemce financovat nemovitost byť z části, prostřednictvím hypotečního úvěru, lze tuto podmínku do jisté míry přizpůsobit požadavkům úvěrující banky.
2. Nemovitost je prodávána ve stavu, v jakém se nachází; kupující se výslovně vzdá práva z vadného plnění ve smyslu ust. § 1916 odst. 2 občanského zákoníku.
3. Byt bude prodán zájemci, který učiní nejvyšší nabídku s tím, že si insolvenční správce si výslovně vymiňuje právo odmítnout všechny předložené nabídky.
4. Zájemce v této souvislosti upozorňuje, že ve smyslu ust. § 283 odst. 5 a § 285 insolvenčního zákona závazky váznoucí na nemovitosti (ledaže se jedná o služebnosti a reálná břemena) na kupujícího nepřecházejí a účinky nařízení výkonu rozhodnutí nebo exekuce, účinky doručení vyrozumění o zahájení exekuce a účinky vydaných exekučních příkazů zpeněžením Nemovitosti zanikají.

Lokalita

UliceMírová
č. domovní / č. orientačníSkryto

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky5222
Datum aktualizace21.01.2023
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoNe
Užitná plocha m256
Celková podlahová plocha m256
ElektřinaElektro - 230 V
StavbaOstatní
ZástavbaObchodní a obytná
TopeníLokální plynové, lokální tuhá paliva
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha sklepa m22
Počet sklepů1
Počet podlaží objektu3
Číslo podlaží v domě2

Popis bytu

KategorieByty
Dispozice bytu2+1
VlastnictvíOsobní
Stav bytuDobrý
VodaVoda - rozvod studené a teplé vody
OrientaceSeverovýchod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
*
email: lname: fname: fullname:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Aleš Kamaryt

Zavolejte mi +420 725 256 161 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost